Hraní rulety online

Hra o skutečné peníze

Ruleta je jednou z nejoblíbenějších stolních her v tradičních kasinech a online ruleta je u hráčů stejně oblíbená. Tuto hru najdete v každém online kasinu, většinou je pro hráče několik možností. Vzhledem k velkému množství možností je však pro hráče často obtížné orientovat se a najít ty nejlepší stránky pro hraní rulety.

Nemusíte se o to starat – veškerou těžkou práci jsme udělali za vás a vy nebudete muset nic shánět. Níže jsou nejlepší stránky pro hraní rulety o skutečné peníze. Tento seznam jsme naposledy aktualizovali v květnu 2017. Tyto stránky jsme vybrali z několika důvodů:

  • Velmi respektované a spolehlivé stránky s bezvadnou pověstí.
  • Rychlá a snadná registrace, rychlé a snadné vklady a výběry.
  • K dispozici je velké množství her, včetně několika verzí ruletové hry.

Ruleta zdarma

Možná není hraní o skutečné peníze pro vás? Možná chcete hrát zdarma? V tom případě máte štěstí. Nejen, že nabízíme tisíce volných automatů, nabízíme také obrovské množství bezplatných stolních her, včetně rulety. Níže je naše 100% bezplatná demo hra. Nemusíte se registrovat – stačí vybrat částku, kterou chcete vsadit, požadovaná čísla a sázky a kliknout na tlačítko Start. Pokud si chcete vyzkoušet hru u stolů se skutečnými penězi, můžete se kdykoli později obrátit na naše doporučení.

Historie rulety

Ruleta je oblíbená hra v moderních kasinech, má však bohatou historii, která sahá až do konce 18. století, kdy Blaise Pascal poprvé vynalezl primitivní verzi rulety. Navzdory tomu, že hra rulety, jak ji známe nyní, byla výrazně upravena, je stále založena na stejném „malém kolečku“ (doslovný překlad slova „ruleta“ z francouzštiny). Verze hry rulety, kterou jsme dnes zvyklí hrát, byla poprvé představena v Paříži ve Francii v 18. století, ale v té době ji hrála pouze francouzská šlechta.

Existuje několik městských legend, které obklopují hru rulety, z nichž jedna dokonce naznačuje, že tato hra patří samotnému ďáblu. Příběh vypráví, že muž jménem François Blanc uzavřel dohodu s ďáblem výměnou za to, že se naučil tajemství hry rulety, což mu dalo příležitost neustále vyhrávat. Mýty a legendy o kasinu, které tento hazard obklopují, jen přidaly na jeho tajemnosti a popularitě.

Americká ruleta a Evropská ruleta

Ruleta má několik variant v závislosti na místě, kde se hra odehrává. Například ve Spojených státech má standardní ruleta slot navíc na kole nazývaný dvojitá nula, protože slot navíc je označen „00“. Toto 38článkové kolo se používá v americké ruletě. Na druhou stranu hra evropské rulety s kolem 37 buněk má pouze jedno nulové pole. Existují i ​​další modely rulety, jako je francouzská ruleta, kalifornská ruleta a ruleta Vegas, avšak nejoblíbenější a nejpoužívanější jsou evropská a americká ruleta. Pravděpodobně nejdůležitějším rozdílem mezi americkou a evropskou ruletou je procento house edge, které má každá z těchto variant (americká ruleta má house edge 5,26 %, zatímco evropská ruleta má house edge 2,7 %, takže hraní je o něco jednodušší ). vyhrát)

Nadšenci rulety mají nyní možnost hrát a učit se velké množství variant rulety díky internetu a množství herních formátů, které jsou k dispozici v online kasinech a dokonce i kasinech pro iPad. A zatímco v kamenných kasinech závisí výsledek zatočení na gravitaci a odstředivé síle, online kasina používají generátor náhodných čísel (RNG), aby určily výsledek každého jednotlivého roztočení.

Hrací stůl

Všechny ruletové stoly mají vnější i vnitřní sázkovou oblast, avšak formát stolů se bude lišit v závislosti na tom, kde se hra hraje. Vnější sázková oblast se skládá ze speciálních boxů, které nabízejí různé typy sázek, včetně sloupcových sázek, sudých peněžních sázek na barvu, sázek na liché a sudé číslo a tuctových sázek. Vnitřní sázková oblast je naproti tomu pro sázení na jednotlivá čísla. Čísla na vnitřní sázkové ploše jsou uspořádána ve třech svislých sloupcích a 12 řadách.

Nákup žetonů

Vzhledem k tomu, že se u ruletového stolu v kamenném kasinu může shromáždit poměrně velký počet hráčů, jsou zapotřebí speciální herní žetony, aby bylo možné rozlišit sázky jednoho hráče od druhého a vyhnout se sporům mezi hráči. Každý hráč obdrží žetony určité barvy (které lze zakoupit u krupiéra). Žetony různých barev umožňují hráčům sázet umístěním žetonů do jednoho společného sloupce. V online ruletě se sázky uzavírají také s žetony různých barev.